Skaičiai sako: rugsėjis

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusieji rugsėjo mėnesį užprogramuoti sėkmei. Jie bet kokiu atveju darys taip, kaip nori, kad tik gautų naudos. Jiems svarbūs turtai ir pinigai. Labiausiai jie bijo chaoso, betvarkės, neaiškumų. Jiems dažnai reikia laiko pabūti vieniems.

Skaičiai sako: rugpjūtis

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusiems rugpjūčio mėnesį skaudžiausias dalykas yra pažeminimas. Jie ieško stiprių ryšių, gerai jaučiasi, kai yra mylimi, ir blogai…

Skaičiai sako: liepa

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusieji liepos mėnesį yra puikūs partneriai ir geri meilužiai. Jie visada turi savo nuomonę, mėgsta diskutuoti ir moka apginti savo gyvenimo poziciją. Tik nereikia jų versti atlikti sunkių fizinių darbų – to jie nemėgsta.

Skaičiai sako: balandis

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad balandžio mėnesį gimusiems labai nepatinka jaustis nereikalingais, jie dėl to labai išgyvena. Jų didžiausia baimė yra būti nepastebėtiems ir likti visai vieniems.

Skaičiai sako: kovas

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusieji kovo mėnesį lengvai užmezga ryšius. Jie yra laimingi, kai turi galimybę tobulėti. Jie labai nemėgsta nei skolintis, nei skolinti. Dažniausia jie turi daug įvairių smulkių baimių arba abejonių.

Skaičiai sako: vasaris

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusieji vasario mėnesį yra geri strategai, jie visada suras kelią, kaip pasiekti savo tikslus. Jie ilgai prisimena, ką ir kam yra padarė. Vasarį gimė yra puikus partneriai, gerbia savo partnerius, ir bijo juos prarasti. Gimusiems vasarį kartais sunku parodyti savo meilę, jausmus, nes dažnai jie tiesiog užspaudžia savo emocijas.

Skaičiai sako: sausis

posted in: Įdomu | 0

Skaičiai sako, kad gimusieji sausio mėnesį dažnai nukenčia dėl savo nestandartinio mąstymo, nes lieka nesuprasti. Taip pat neretai turi problemų dėl savo dosnumo. Jiems yra nelengva sukurti šeimą, nes nuolat renkasi „ ne savo“ žmogų. Jeigu suranda – tai ilgam, gal ir visam gyvenimui. Labai nemėgsta bet kokių konfliktų. Gimusiems sausį labai reikalingas bendravimas ir palaikymas. Vertybė jiems yra intelektas, draugiškumas. Jiems reikia, kad juos vertintų.