Konsultacijos pradžioje pagal Jūsų gimimo datą, vardą ir pavardę sudaromos gimimo schema, gyvenimo matrica, sveikatos schema; apskaičiuojami papildomi ir programiniai skaičiai, Jūsų sėkmės skaičiai, paskaičiuojamas mąstymo tipas. Konsultacijos metu gausite atsakymus į daugelį klausimų.

Nagrinėjame Jūsų gimimo datos skaičių ir vardo, pavardės poveikį Jūsų gyvenimui, Jūsų gyvenimo ir programinį skaičius, t.y. duotybes ir gyvenimo tikslus, misiją ir gyvenimo pamokas, ypatingus ir paslėptus charakterio bruožus, skaičiuosime gyvenimo kodus ir juos interpretuosime.

Jūs sužinositė apie galimas psichotraumas, priklausomybės, apie baimių ir problemų priežastis, ko reikėtų siekti ir ko vengti.

Įvertinsime Jūsų santykius su aplinkiniais šeimoje, darbe, ir t.t, kodėl jie yra tokie.

Nagrinėsime esamų arba galimų problemų ir konfliktų priežastis, atsakysime į klausimą „KĄ DARYTI?“

Sužinosite apie savo finansinį potencialą, labiausiai tinkančias Jums savirealizacijos, veiklos sferas ir profesijas.

Apskaičiuosime Jūsų gyvenimo periodus, laikotarpių grafikus ir kaip juos geriausiai panaudoti.

Aptarsime meilės ir sveikatos klausimus.

Konsultacijos trukmė – 1 val. kaina – 100 eurų (1 asmeniui), 1,5 val. kaina 150 eurų (apie šeimą).

Konsultacijos tik profesijos parinkimo ir savirealizacijos klausimais (kodėl nerandate darbo, mėgstamos veiklos ir t.t.) -  1 val., 100 eurų.

Besiruošiantiems susituokti: suderinamumo klausimas, bendravimo modelis, santykiai su sutuoktinio( -ės) tėvais – 1 val., 80 eurų.

Vestuvių datos parinkimas – 50 eurų.

Konsultacijos verslininkams – Partnerių suderinamumas, darbuotojų atranka, kolektyvo diagnostika, energetinės būklės įvertinimas. Pavadinimų parinkimas. Sutarčių pasirašymo ir kiti svarbūs veiklos klausimai. Apmokėjimas pagal susitarimą, priklauso nuo darbo apimties.

 

KONSULTACIJŲ FORMA

Konsultacijos vyksta susitikus arba per skype. Konsultacijoms registruotis tel. +370 671 53042.

Jeigu pageidaujama konsultacija per skype: Telefonu, (galima per WhatsApp, Messenger) sutariame dėl konsultacijos datos ir laiko, pateikiate konsultacijai reikalingus duomenis. Gavusi duomenis, išsiunčiu sąskaitos numerį ir skype adresą.

Konsultacija gali įvykti ne anksčiau, kaip kitą dieną po paslaugų apmokėjimo gavimo. Kainos konsultacijų susitikus ir per skype yra vienodos.

El. paštu atliekamos šios konsultacijos: 1. Datų įvairioms progoms parinkimas 2. Personalo atranka 3. Atsakymas į kokį nors konkretų klausimą.

Kainos konsultacijų el.paštu priklauso nuo darbo apimties. Kitos konsultacijos el. paštu atliekamos tik išskirtiniais atvejais.