Ezoteriniai mokslai – tai viskas, ko negali paaiškinti akademinis mokslas. Daugeliui jie yra įdomus, tačiau nemažai kas jų nepriima. Mane jie domino dar mokyklos laikais, ieškojau bet kokios informacijos apie zodiako ženklus, įvairius magiškus skaičiavimo būdus ir kitus nepaaiškinamus dalykus. Man visada gerai sekėsi prisiminti datas, telefono numerius, adresus, visą informaciją susijusią su skaičiais. Nusistebėdavau pati, kodėl susitikusi su žmogumi po 20-ies metų prisimenu jo gimimo datą. Dabar suprantu, kad tai ženklas iš Visatos, duotybė stumianti mane į skaičių pasaulį.
Esu matematikė, baigiau studijas Vilniaus universitete. Tai padeda matyti ir interpretuoti skaičius, atrasti naujas skaičiavimo formules. 2011-ais metais sukūriau skaičiavimo metodą ”Numerologinis kubas”, apgyniau disertaciją, man suteiktas Ezoterinių mokslų daktarės vardas.
Viską įvertinus žinau, kad darbas su skaičiais ir garsais – mano gyvenimo kelias, mano gyvenimo būdas, mano pašaukimas. Esu laiminga, kad jį atradau.